Головна  →  Новини  →  27 лютого 2020

Сучасну безпеку у будівництві та кращі практики – 2020 обговорили під ча семінару

Сучасну безпеку у будівництві та кращі практики – 2020 обговорили під ча семінару

26 лютого у Подільською, Печерською та Голосіївською районними в місті Києві державними адміністраціями  сумісно з видавництвом «Промислова безпека» організовано та проведено семінар на тему: «Сучасна безпека у будівництві. Кращі практики - 2020». Захід відбувся в Печерській РДА за участю спікерів: шеф-редактора видавництва «Промислова безпека», тренера Vision Zero Андріана Галача, розробника страхувального спорядження, члена ради директорів Vision Zero Ігора Стьопула, тренера DuPontSafety resources (USA) Олега Токаря та заступника генерального директора з охорони праці спільного українсько-французького підприємства «Основа-Солсиф» Ірини Петченко.

Також серед присутніх на заході були завідувачі секторів з питань охорони праці Печерської, Голосіївської та Подільської райдержадміністрацій, представники підприємств і організацій району.

Під час проведення семінару Андріан Галач виступив з презентацією успішної стратегії для сталого, безтравматичного розвитку будівельної галузі та визначив основні поняття ризиків орієнтованого підходу до питань охорони праці.

З доповненням на цю ж тему виступив Олег Токар з презентацією про прагматичний підхід до оцінювання й управління ризиками в будівництві, на прикладі досвіду провідних компаній України.

Крім того, про найкращі практики організації безпечного виконання робіт на висоті та про стахувальне обладнання для виконавців робіт, їх навчання і психологічну підготовку розповіли присутнім спікери Ірина Петченко та Ігор Стьопул.

На завершення семінару присутні представники підприємств та організацій задавали питання спікерам щодо вказаної тематики і отримали відповіді на них.

Джерело: https://pechersk.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук