Головна  →  Новини  →  20 лютого 2020

Віталій Кличко розповів про те, як працюють патрульні «Муніципальної охорони»

Віталій Кличко розповів про те, як працюють патрульні «Муніципальної охорони»

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розповів про киян, які працюють у комунальному підприємстві «Муніципальна охорона». А також оприлюднив відео, у якому показав, як вони патрулюють вулиці міста.

«Друзі! Продовжую розповідати про #людитвогокиєва. Тих, хто допомагає робити наше місто комфортнішим і безпечнішим. Напевно, ви зустрічали на вулицях столиці хлопців у камуфляжній формі з нашивкою «Муніципальна охорона». Вже майже два роки співробітники цього комунального підприємства, яке виросло з громадської ініціативи воїнів-АТОВців, патрулюють вулиці Києва. І завдяки їхній роботі правопорушень у столиці, а саме у громадських місцях, значно поменшало. Тільки минулого року «Муніципальна охорона» передала поліції 410 порушників громадського порядку і упередила більше тисячі спроб вандалізму», – написав Віталій Кличко.

Він нагадав, що два роки тому разом із лідерами громадського руху «Муніципальна варта», який складався з учасників Революції Гідності та ветеранів АТО, було вирішено створити щось на кшталт муніципальної поліції, яка б допомагала правоохоронцям стежити за порядком у місті. Тоді розробили устав, знайшли кошти на закупівлю спорядження та форми. Наприкінці того ж 2018 року на вулиці столиці вийшли перші 24 працівники КП «Муніципальна охорона». Сьогодні патрулі складаються з двох-трьох співробітників. Працюють цілодобово. Зміна – з 8-ої ранку до 8-ої ранку наступного дня. Потім – дві доби відпочинку. За два роки кількість працівників «Муніципальної охорони» зросла до 400. Вони забезпечують охорону порядку у школах та лікарнях. Патрулюють парки та сквери.

За словами мера, в «Муніципальну охорону» жорсткий відбір – беруть в основному хлопців із досвідом – ветеранів АТО. По-друге, шукають тих, хто має гострий розум та витримку, бо спілкуватися інколи доводиться з неврівноваженим контингентом. Також Віталій Кличко розповів історію одного з патрульних «Муніципальної охорони», який був активним учасником Революції Гідності, а згодом пішов добровольцем в АТО.

«Микола Ходунько – один із тих, хто в 2013-му році, почувши про побиття молоді на Майдані, вийшов на акції протесту. Говорить, що не міг спокійно спостерігати за злочинами тодішньої влади. Допомагав активістам їжею, одягом, медикаментами. У найгарячіші дні стояв на Майдані. Тоді в нього і зародилося відчуття відповідальності за побратимів та за результат спільної справи. Це привело чоловіка в лави добровольців – поїхав боронити державу на схід України. Два роки він воював за незалежність і свободу України у складі 128-ої бригади, що базувалася в Донецькій області, – написав Віталій Кличко. – Коли повернувся додому, вирішив долучитися до втілення змін у країні та в рідному місті. Вступив до лав ГО, члени якої добровільно патрулювали вулиці Києва. Почув про набір до «Муніципальної охорони» і сказав дружині, що піде служити далі. Пройшовши відбір і прослуживши в патрулі, став старшим зміни. Разом із товаришами, активними учасниками Революції Гідності та ветеранами АТО, Іваном Кріпченком та Олександром Ствертокою стежить за дотриманням порядку та безпекою в столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.09.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Приватизація за новими правилами: меню об'єктів