Головна  →  Новини  →  14 лютого 2020

У Почайнинському сквері відбувся мітинг-реквієм за загиблими в Афганістані (фото)

У Почайнинському сквері відбувся мітинг-реквієм за загиблими в Афганістані (фото)

14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Почайнинському сквері відбувся мітинг-реквієм в память про військових, які загинули в Афганістані.

До памятника воїнам-інтернаціоналістам прийшли афганці, родичі загиблих та померлих, представники ветеранських, громадських організацій та духовенство Свято-Іллінської церкви.

«Тільки ті, хто пройшов війну, хто бачив поруч смерть та страждання можуть розуміти яким безцінним даром є людське життя, мир, спокій і злагода у суспільстві. Там, на реальній війні, люди набувають якості, які необхідні у мирному житті – взаємодопомога, відчуття «плеча», вміння досягти поставленої мети. Ви є взірцем справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Особливо важливо це в наші дні, коли на Сході України ведуться бойові дії з агресором, воїни-інтернаціоналісти стали пліч-о-пліч з молодими бійцями Збройних Сил України. Низький уклін і щира вдячність за громадянську позицію та вірність своїй країні і народу», - сказав заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич, звертаючись до присутніх на мітингу.

Голова спілки ветеранів Афганістану Подільського району Сергій Афіндуліді зазначив, що біль спогадів про наших співвітчизників, які не повернулися живими з тієї війни, завжди буде жити в наших серцях, адже він з власного досвіду знає, що таке втрачати товаришів. «Ми зараз живемо своїм життям, але ми ніколи не повинні забувати про тих, чиї імена викарбувані на цьому обеліску. Вічна їм память і вічний спокій», - сказав він.

Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто не повернувся з поля бою та поклали квіти до пам’ятника воїнам.

На завершення мітингу-реквієму, священик Свято-Іллінської церкви відправив поминальну молитву за тими, хто загинув в афганській війні, а в трапезній храму відбувся поминальний обід.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук