Головна  →  Оголошення  →  31 січня 2020

Оголошення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва

Орендодавець -  Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, м. Київ, Контрактова площа, 2.

Балансоутримувач – Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району  м. Києва» - 04071, м. Київ, вул. Хорива, 36,  Тел. 425-21-35, 425-22-86, 425-01-74.

 

№ п/п

Дані про об'єкт оренди

Характеристика та місцезнаходження об’єкту оренди

Мета використання

Стартовий розмір місячної орендної плати грн. (без ПДВ), %

Розмір авансової орендної плати за 4 місяці, грн

Оціночна вартість об’єкта оренди, станом на, суб’єкт оціночної діяльності

 

1

Нежитлові приміщення першого поверху загальною площею  

610,50 кв. м

у житловому будинку за адресою:

 вул. Полкова, №  57 В             Технічний стан приміщень задовільний

Розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, або інше цільове використання з більшою орендною ставкою.

 

 

 

18860,42

 

 

5%

 

 

 

75441,68

 

4526500,00

станом на 31.08.2019,

 

ТОВ «Інвестиційна оцінка»

 Рекомендований строк оренди об‘єкту – 2 роки 364 дні.

Крок збільшення розміру орендної плати встановлюється конкурсною комісією, але не може бути меншим ніж 5 відсотків і більшим ніж 10 відсотків найбільшого стартового розміру орендної плати відповідно до запропонованого учасниками в конкурсних пропозиціях цільового призначення приміщення.

Умови конкурсу:

- укласти договір оренди майна територіальної громади міста Києва відповідно до Типового договору про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду і виконувати його умови;

- компенсувати витрати орендодавця або іншого суб'єкта на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди, витрат орендодавця або балансоутримувача на публікацію оголошень щодо вивчення попиту та про конкурс за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації (у разі відсутності бюджетного фінансування цих витрат). Розмір компенсації витрат на здійснення незалежної оцінки не може бути більшим ніж показники звичайної ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна, визначені Фондом державного майна України.

Відповідно до Порядкупроведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Києва (далі -  Порядок), затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280, у редакції рішення Київської міської ради від 08.12.2018 № 253/6304, особи, які бажають взяти участь у конкурсі (претенденти), подають на розгляд конкурсної комісії:

1. Заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку до цього Порядку.

До заяви надається наступний пакет документів:   

- пропозиції щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу);

- інформацію про засоби зв'язку з учасником;

- відомості про претендента:

а) для юридичної особи:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів (завірені заявником) - Статут та базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

б) для фізичної особи:

копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;

за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

2. Документи, що засвідчують сплату авансової орендної плати.

Заяви подаються:

у паперовій формі - особисто або через уповноважену особу чи засобами поштового зв'язку (через поштове відділення, цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення поштового відправлення); або

в електронній формі - засобами телекомунікаційного зв'язку після проходження ідентифікації за допомогою ресурсів Системи. Звернення формується замовником в електронній формі з долученням до нього електронних копій документів, виготовлених шляхом сканування.

Від особи, яка раніше зверталася із заявою згідно з пунктом 6.1 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280, в редакції рішення Київської міської ради від 08.12.2018 № 253/6304, і отримала позитивний висновок рецензента щодо оцінки майна, не вимагається подача нової заяви та документів, що засвідчують сплату авансової орендної плати. Від осіб, які раніше зверталися із заявою згідно з пунктом 7.5 Положення, не вимагається подача нових заяв або додаткових документів, крім документа, що засвідчує сплату другої частини авансової орендної плати у розмірі, що становить  подвійну стартову орендну плату. Для інших осіб розмір авансової орендної плати становить стартову орендну плату за 4 місяці, але не менше ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Реквізити банківського рахунку для внесення авансової орендної плати:

Призначення платежу: авансова орендна плата на участь у конкурсі на право оренди майна комунальної власності.

Одержувач платежу: комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва»:

п/р UA253226690000026002301835243 у ТВБВ  № 10026/0104  філії - ГУ по  м. Києву та Київській обл. ПАТ «Державний Ощадний банк України», код банку 322669, код  ЄДРПОУ 39609111. 

Заяви на участь у конкурсі та конкурсна документація подаються за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, каб. 215, Подільська районна в місті Києві державна адміністрація.

Кінцевий термін подання заяв з конкурсною документацією20.02.2020 року  до 16.00.   

Конкурс відбудеться 28.02.2020 року о 10.00 у приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, каб, 9. Конкурс проводиться не раніше ніж через 20 календарних днів і не пізніше ніж через 40 календарних днів після дати публікації оголошення про конкурс.

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою: 04071, м. Київ, вул. Оболонська, 37Б, каб. 2, відділ з питань майна комунальної власності Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, телефон для довідок: 485-18-87.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук