Головна  →  Новини  →  17 січня 2020

У Подільській РДА відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлових приміщень (фото)

У Подільській РДА відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлових приміщень (фото)

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 17 січня 2020 року за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, відбулося засідання конкурсної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації під головуванням голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктора Смирнова щодо визначення переможців конкурсу на право оренди нежитлових приміщень першого поверху у будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва за адресою:  вул. Кирилівська,123 літ. А.

Переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень першого поверху  загальною площею 117,40 кв. м, у будинку на вулиці Кирилівській, 123, літ. А для розміщення офісу визначено фізичну особу-підприємця Попович В.О.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук