Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

У День Святого Миколая у сквері ім. Кузьми Скрябіна відбудеться новорічне свято

У День Святого Миколая у сквері ім. Кузьми Скрябіна відбудеться новорічне свято

З метою популяризації кращих традицій, звичаїв і обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля дітей та підлітків 19 грудня о 17:00 у сквері ім. Кузьми Скрябіна, що на просп. Василя Порика, 9 відбудеться захід «Новорічна казка на Подолі».

На мешканців Подільського району чекає сімейне свято у чарівній атмосфері з привітаннями від Святого Миколая та розвагами для усієї Подільської родини від Олафа та Панди із виступами та музикою.

На дітей чекають виступи казкових героїв, проведення майстер-класу з розпису пряників «Миколайчиків», шоу-програма та різноманітні конкурси з врученням подарунків.

Нагадаємо, що у Подільському районі 19 грудня о 18:00 на Контрактовій площі в новорічному містечку засвітять святкову ялинку, прикрашену за мотивами опішнянського гончарного мистецтва.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук