Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

У День Святого Миколая у сквері ім. Кузьми Скрябіна відбудеться новорічне свято

У День Святого Миколая у сквері ім. Кузьми Скрябіна відбудеться новорічне свято

З метою популяризації кращих традицій, звичаїв і обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля дітей та підлітків 19 грудня о 17:00 у сквері ім. Кузьми Скрябіна, що на просп. Василя Порика, 9 відбудеться захід «Новорічна казка на Подолі».

На мешканців Подільського району чекає сімейне свято у чарівній атмосфері з привітаннями від Святого Миколая та розвагами для усієї Подільської родини від Олафа та Панди із виступами та музикою.

На дітей чекають виступи казкових героїв, проведення майстер-класу з розпису пряників «Миколайчиків», шоу-програма та різноманітні конкурси з врученням подарунків.

Нагадаємо, що у Подільському районі 19 грудня о 18:00 на Контрактовій площі в новорічному містечку засвітять святкову ялинку, прикрашену за мотивами опішнянського гончарного мистецтва.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті Києві