Головна  →  Оголошення  →  6 грудня 2019

Оголошення КП «КИЇВПАСТРАНС» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Комунальне підприємство «КИЇВПАСТРАНС» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел котельні гуртожитку за адресою: 04114, м. Київ, Подільський район, вул. Пуща-Водицька, 19.

Адреса юридичної особи: 04070, м. Київ, вул. Набережне шосе, буд. 2.

У гуртожитку філії «СУРС» джерелом утворення забруднюючих речовин є модульна котельня, в  якій встановлено опалювальний водонагрійний котел BRS LM  потужністю 220 кВ, що призначений для спалювання пелет.

В процесі діяльності об’єкту в повітря потрапляють: оксиди вуглецю, оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксин азоту, азоту оксид  (N2О), вуглецю діоксид, речовини у вигляді суспендованих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, метан, діоксид сірки (діоксин та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки.

Максимальний потенційний обсяг викидів забруднюючих речовин складе до 221,2 т/рік, з яких парникові складають 220,3 т/рік.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація в газеті «Aviso.ua» від 03 грудня 2019 року № 48

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук