Головна  →  Оголошення  →  2 грудня 2019

Керівникам підприємств, установ, організацій Подільського району

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» Подільська районна в місті Києві державна адміністрація нагадує про необхідність суб’єктам господарської діяльності погоджувати поточні плани роботи підприємств, установ та організацій з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

Поточні плани подаються в трьох примірниках, до яких додається у двох примірниках звіт по виконанню природоохоронних заходів, передбачених поточним планом за попередній рік. На погодження до Подільської райдержадміністрації поточні плани та звіти прохання надати до 15 січня 2020 року. З метою підвищення ефективності аналітичного опрацювання інформації, яка надається підприємствами, установами та організаціями міста Києва, та впровадження системного підходу до узагальнення зазначеної інформації управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) рекомендував єдину форму вищезазначених поточних планів (додається).

Зокрема, слід відзначити таке:

В частині охорони водних ресурсів у разі впровадження природоохоронного заходу необхідно вказувати кількісні показники якості води до та після впровадження заходу, а також вказувати екологічний ефект (на скільки зменшився вміст забруднюючих речовин). Вказується вид водокористування (загальне або спеціальне), номер дозволу за наявністю, ліміт використання води з міськводопроводу, свердловини.

Гр. 1 – вказується номер по порядку.

Гр. 2 – назва заходу, який проводиться на підприємстві.

Гр. 3- вказується номер випуску стічних вод.

Гр. 4 – вартість заходу в грн., який проводиться на підприємстві.

Гр 5 – термін виконання заходу ( раз в рік, раз в квартал, раз в місяць).

Гр.6 – вказуються назва речовини, що міститься у стічних водах.

Гр. 7 – Гр. 8 – вказуються кількісні показники якості води до та після впровадження заходу, в мг/л. Гр.9 – вказати на скільки відбулося зменшення вмісту забруднюючих речовин, в мг/л.

Гр. 10 – посада та прізвище, ім’я, по-батькові відповідального виконавця.

Заповнення таблиці в частині поводження з відходами необхідно вказувати показник загального утворення відходів по підприємству, розрахований відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 №1360 « Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» Формула за якою розраховується Пзув = Пзув = 5000 х м1 + 500 х м2 + 50 х м3 + 1 х м4, де м1, м2, м3, м4 - умовні одиниці, значення яких дорівнюють кількості відходів за класами небезпеки (1, 2, 3, 4 класи відповідно).

Гр.1 – номер по порядку.

Гр. 2 – вказується найменування відходу та код,згідно Класифікатору відходів ДК 005-96.

Гр. 3 – клас небезпеки.

Гр. 4 – вказується у тоннах обсяг утворення відходів у поточному році.

Гр. 5 – Гр. 6 зазначається у тоннах обсяг відходів, який передається іншим власникам.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук