Головна  →  Новини  →  20 листопада 2019

Віктор Смирнов перевірив готовність снігоприбиральної техніки до роботи взимку (фото)

Віктор Смирнов перевірив готовність снігоприбиральної техніки до роботи взимку (фото)

20 листопада голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов спільно зі своїм першим заступником Миколою Дубовиком перевірив готовність снігоприбиральної техніки районних комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Також він перевірив наявність посипкових матеріалів.

Так, на балансі КП «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району м. Києва» знаходиться 42 одиниці основної техніки та 10 одиниць допоміжної, на балансі КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» - 12, КП УЗН Подільського району м. Києва – 6.

«Необхідно кожен день перевіряти стан техніки, щоб бути повністю готовими до перших снігопадів, які можуть йти впродовж декількох діб. Крім того, штат працівників на осінньо-зимовий період також повинен бути укомплектований, доручення міського голови – стовідсоткова готовність комунальної спецтехніки до зими», - зазначив голова райдержадміністрації.

Віктор Смирнов відвідав і теплицю, яка знаходиться на території КП УЗН Подільського району м. Києва. У ній вирощують квіти, що будуть прикрашати сквери та парки наступного року.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук