Головна  →  Новини  →  12 листопада 2019

Київський досвід реформування шкільного харчування вивчатимуть всі регіони України

Київський досвід реформування шкільного харчування вивчатимуть всі регіони України

Київська влада виступила з ініціативою провести на базі столиці Всеукраїнську науково-практичну конференцію з демонстрацією кращих практик організації харчування учнів у школах. Про це заявила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян під час зустрічі із заступниками Міністра освіти і науки.

«Столиця готова стати стартовим майданчиком для проведення науково-методичної конференції щодо організації харчування. Зміна організації харчування – це непростий шлях. Місто має не тільки досвід із цього питання, а й уже досить конкретні результати, якими ми готові ділитися, бо питання харчування дітей постійно перебуває у центрі уваги суспільства», – зазначила Олена Фіданян.

За останній рік у Києві були реалізовані декілька пілотних проектів, які системно реформують шкільне харчування. Серед них – мультипрофільне харчування, яке вже другий рік поспіль втілюється в частині столичних шкіл. Також із вересня 2019 року усі підрядні організації, які забезпечують школярів гарячими сніданками, отримали міжнародний сертифікат якості ХАССП.

У рамках зустрічі були обговорені питання професійної освіти, зокрема, створення у місті Києві, відповідно до міської комплексної програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», 17 навчально-практичних центрів.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук