Головна  →  Новини  →  11 жовтня 2019

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

11 жовтня перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та проведення робіт з благоустрою території Подільського району. У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Ключовим питанням, яке розглядалося, під час штабу, була підготовка до опалювального сезону. Головний інженер КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» Віталій Музиченко доповів, що станом на сьогодні зареєстровано 657 актів готовності на житлові будинки, що становить 100%. Також він повідомив, що у зв’язку з пошкодженнями тепломереж 78 будинків залишається без гарячого водопостачання. На ушкоджених ділянках тривають ремонтні роботи.

Також у ході засідання представники управління освіти та відділу охорони здоров'я прозвітували про підключення закладів до опалення, а також про терміни заміни теплових лічильників, строк дії яких закінчився.

Крім того, головуючий акцентував увагу керівників комунальних підприємств на питанні щодо вивезення опалого листя. «До початку зимового періоду опале листя повинно бути зібране і вивезене у максимально можливих об’ємах. Для цього також необхідно інформувати та залучати мешканців до проведення осінніх толок, щоб спільними зусиллями навести лад на території району», - зазначив Микола Дубовик.

Під час засідання оперативного штабу обговорили й питання, з якими звертаються подоляни до КБУ «Контактний центр міста Києва». Так, за минулий тиждень мешканців найбільше турбували питання щодо стану дитячих майданчиків, роботи ліфтів, прибирання в під’їздах тощо.

За результатами розгляду порядку денного головуючий надав доручення для відповідного виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук