Головна  →  Оголошення  →  9 жовтня 2019

11 жовтня 2019 року відбудеться засідання конкурсної комісії Подільської РДА з розгляду питання визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлових приміщень

11.10.2019 відбудеться засідання конкурсної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з розгляду питань визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлових приміщень:

- 12-00 нежитлових приміщень 1-го поверху, загальною площею 49,60 кв.м на просп. Г.ГОНГАДЗЕ, 32-В, літ. Б для розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, або інше цільове використання з більшою орендною ставкою.

- 12-30 нежитлових приміщень 1-го поверху, загальною площею 127,40  кв.м на вул. КИРИЛІВСЬКА, 123, літ. А для  розміщення громадських та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності.

Адреса проведення: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, (І поверх, кімн. 9), Контрактова площа, 2.

Телефон для довідок: 485-18-87.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук