КМДА Київська міська державна адміністрація


23 вересня 2019

У бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова відбулося 111-те засідання краєзнавчого клубу «Кияни» (фото)

У бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова відбулося 111-те засідання краєзнавчого клубу «Кияни» (фото)

22 вересня в бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова відбулося 111-те засідання краєзнавчого клубу «Кияни».

Відкрила засідання Тетяна Шевчук, виконавши пісні на вірші Віри Свистун. Далі слово взяв голова клубу Віталій Баканов і розповів маловідомий факт про існування домової церкви отця Іосифа на Цимлянському. Гість клубу Сергій Карамаш презентував плід своєї тридцятирічної роботи – книгу «Бабин Яр  –  у трагічних подіях 1941 – 1943 років. Історія і сучасність (історико-архівне дослідження)». Це видання є справжньою енциклопедією Бабиного Яру з унікальними матеріалами, де представлений маршрут для проведення екскурсії. На засіданні був присутній і Олександр Богдан, що допомагав у створенні книги. Бібліотека з радістю прийняла у дар цю унікальну працю.

Свою нову книгу під назвою «Я когда-то вернусь в Киев» презентувала і Раїса Писаренко. У книзі міститься багато світлин, присвячених місту минулого століття. Книгу також було подаровано авторкою читачам бібліотеки. Всеволод Дубовецький занурив присутніх в історію київської фортеці, зробивши акцент на будівництві Печерської цитаделі за наказом Петра І, і продемонстрував старі світлини, надані Євгеном Маковським. Справжній творчий концерт влаштував Борис Кесельман. Наостанок виступив гість із Одеси Віктор Безлуцький із закликом про об`єднання краєзнавців з усіх куточків України задля збереження історичної пам`яті.

Наступна зустріч клубівців запланована на 6 жовтня, початок об 12.00.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.