Головна  →  Новини  →  4 вересня 2019

Питання реконструкції центральної частини району та підготовки до святкування дня народження Андріївського узвозу обговорили під час наради з питань комплексної реновації території Подолу (фото)

Питання реконструкції центральної частини району та підготовки до святкування дня народження Андріївського узвозу обговорили під час наради з питань комплексної реновації території Подолу (фото)

3 вересня у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. У нараді взяв участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, в.о. голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик, а також керівники структурних підрозділів міської і районної адміністрацій та представники комунальних служб.

На початку наради обговорили просування експертизи проектів в межах концепцій «Київ самобутній» та «Київська вітальня». Йшла мова й про проблемні питання проектування нового транспортно-пересадочного вузла в межах реконструкції Контрактової площі.

Представник КО «Київзеленбуд», у свою чергу, доповів про завершення встановлення системи поливу в сквері на вулиці Почайнинській та стан налагодження зрошувальної системи в сквері на вулиці Кирилівській.

Також Валентин Мондриївський запросив усіх долучитись до святкування дня народження Андріївського узвозу. «7-8 вересня на киян та гостей міста чекає велика святкова програма. У ці вихідні там пройде фестиваль вуличних мистецтв, зважаючи на це очікується велика кількість відвідувачів. Наше завдання – забезпечити цілодобове прибирання та утримання території району в належному санітарному стані. Крім того, необхідно подбати про вчасний вивіз сміття та наявність необхідної кількості сміттєвих контейнерів і урн, особливо це стосується місць масового відпочинку. Також необхідно перевірити стан освітлення вулиці та до початку святкування усунути виявлені недоліки», - дав доручення Валентин Мондриївський.

За результатами засідання сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук