Головна  →  Новини  →  3 вересня 2019

7-10 вересня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019

7-10 вересня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019

7-10 вересня найкращі команди тілоохоронців із усього світу змагатимуться за перемогу на десятому чемпіонаті світу Bodyguard – 2019, який цього року проходитиме в Києві. Про це повідомили в Управлінні державної охорони України.

У змаганнях візьмуть участь команди охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб, а також служб безпеки президентів різних країн світу: Китаю, Білорусі, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Йорданії та Сербії. Також на Bodyguard – 2019 будуть представлені дві команди жінок-тілоохоронців від Управління державної охорони та Фіскальної служби України.

У суботу, 7 вересня, після урочистого відкриття, яке відбудеться о 14:30 біля Арки дружби народів, тілоохоронці демонструватимуть піший супровід особи, яка охороняється, її захист та евакуацію під час нападу зловмисника, а також ефективні прийоми рукопашного бою.

Наступного дня, 8 вересня, учасники долатимуть смугу перешкод на автомобілі з ефектними прийомами екстремального керування транспортним засобом (площа перед стадіоном «Олімпійський»).

У понеділок, 9 вересня, пройдуть змагання зі стрільби з різних положень в умовах максимально наближених до бойових (Спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол»). А на завершальному етапі, який відбудеться 10 вересня, тілоохоронці на швидкість шукатимуть вибухові пристрої у транспортних засобах (майданчик у Маріїнському парку).

Вхід на заходи вільний.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: presscenter@do.gov.ua.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук