Головна  →  Новини  →  3 вересня 2019

У столиці розширили перелік дистанційних сервісів для споживачів електричної енергії

У столиці розширили перелік дистанційних сервісів для споживачів електричної енергії

ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» розширило список послуг, які побутові споживачі можуть замовляти, не виходячи з дому. Тепер залишити заявку стосовно роботи лічильника, його опломбування/розпломбування, параметризації або показників споживання можна дистанційно. За допомогою інтернету або телефону.

Дистанційні послуги – це швидко і зручно. Ходити в Центри обслуговування клієнтів (ЦОК) не потрібно – достатньо зателефонувати або залишити повідомлення на сайті. Оператор «ДТЕК Київські електромережі» опрацює заявку, з’ясує необхідну інформацію, виставить рахунок (якщо послуга платна) і узгодить зручний для клієнта час (якщо необхідний візит співробітника).

«Ми змінюємо наші сервіси, робимо їх максимально простими і зручними для наших клієнтів. Щоб вони не мали справу із зайвими паперами, бюрократичними процедурами і витрачали мінімум власного часу. Нові послуги – це системне продовження роботи ДТЕК із впровадження корисних для клієнтів продуктів. Так ми створюємо європейську якість обслуговування і сервісу», – прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Маріс Куніцкіс.

Сьогодні доступні близько 20 дистанційних сервісів – платні і безплатні. За словами представників «ДТЕК Київські електромережі», компанія працює над подальшим розширенням переліку таких послуг для побутових споживачів. Це сучасно, зручно і в повній мірі відповідає запитам киян. Повний список онлайн сервісів можна дізнатися за посиланням: https://dtek-kem.com.ua/ru/podannya_zayavok_cherez_kolltsentr.

Замовити послуги можна за телефонами: 1588 (зі стаціонарних), (044) 202-15-88 (для дзвінків з мобільних і стаціонарних телефонів), +38 (067) 210-15-88 (Київстар), +38 (050) 210-15-88 (Vodafone), 0-800-50-1588 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних) або на сайті компанії https://dtek-kem.com.ua/contacts.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук