Головна  →  Новини  →  30 серпня 2019

На київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 розпочала роботу група міжнародних експертів для оцінки технічного стану обладнання

На київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 розпочала роботу група міжнародних експертів для оцінки технічного стану обладнання

З 29 серпня і протягом наступних чотирьох місяців група провідних міжнародних експертів у сфері енергетики проводитиме оцінку поточного технічного стану київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Результати оцінки стануть підґрунтям для прийняття остаточного рішення щодо модернізації цих об’єктів, у тому числі, у зв’язку з переходом на модель нового ринку електричної енергії в Україні. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Київтеплоенерго».

Робота міжнародних експертів у повному обсязі фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Нагадаємо, що у травні 2019 року між Київською міською радою, КП «Київтеплоенерго» та ЄБРР укладено Угоду про підготовку кредитного фінансування.

За попередньою оцінкою обсяг фінансування, передбачений для модернізації енергетичної системи м. Києва, склав близько 140 млн євро і є безпрецедентним для реалізації подібних проектів в Україні.

Для проведення оцінки залучені експерти консалтингової інженерної групи «Ramboll», яка є компанією світового рівня та об’єднує понад 15 тисяч експертів. На сьогодні на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 працюють 12 фахівців, загалом для проведення повної оцінки технічного стану київських ТЕЦ планується залучити до 25 міжнародних експертів.

Слід зауважити, що міжнародні експерти відзначили належний рівень технічного обслуговування об’єктів, особливо враховуючи тривалі терміни експлуатації. Адже останні енергетичні блоки були запущені ще у 1982-1986 роках та забезпечують частину міста Києва теплом та гарячою водою, а також забезпечують виробництво електроенергії для потреб об’єднаної енергосистеми України.

КП «Київтеплоенерго» планує системно висвітлювати діяльність міжнародної експертної групи, а також результати, до яких експерти дійдуть після завершення роботи.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук