Головна  →  Новини  →  29 серпня 2019

Разом в протидії епідемії кору!

Разом в протидії епідемії кору!

Методист управління освіти Подільського району та голова Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві долучилися до круглого столу «Україна – СПАЛАХ КОРУ. Методи та шляхи об’єднання зусиль заради подолання спалаху кору», що відбувся 29 серпня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ». Організатором круглого столу виступила Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України. До круглого столу також долучилися представники Департаменту освіти та науки Київської міської державної адміністрації, члени комісії охорони здоров’я та соціального захисту населення при КМДА, представники Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, представники районних управлінь освіти та відділів охорони здоров’я.

Мета круглого столу полягала в об’єднанні зусиль державних структур, закладів освіти, охорони здоров’я, громадських організацій для роботи з формування прихильності населення до вакцинації. У зв'язку з цим є необхідність в проведенні просвітницьких акцій в людних місцях для роз’яснення потрібності вакцинації, інформування, де можливо зробити щеплення. Також є потреба в активізації проведення санітарно-просвітницької роботи щодо заходів особистої та громадської профілактики, вчасного звернення за медичною допомогою.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук