Головна  →  Новини  →  28 серпня 2019

У Подільському районі провели Серпневу педагогічну конференцію «Разом ми досягнемо успіху більшого, ніж поодинці» (фото)

У Подільському районі провели Серпневу педагогічну конференцію «Разом ми досягнемо успіху більшого, ніж поодинці» (фото)

28 серпня відбулася районна Серпнева педагогічна конференція «Разом ми досягнемо успіху більшого, ніж поодинці». У заході взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський та голова Подільскої районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов.

Управління освіти Подільського району продемонструвало злагоджену роботу освітянської команди подолян за темою «Освітня лабораторія» у форматі тімбілдінгу. Метою заходу було створити візитку та бренд Подільскої освіти, налаштуватися на плідну та творчу роботу у новому навчальному році.Девізом заходу став вислів: «Разом ми досягнемо успіху більшого, ніж поодинці!», бо кожен з освітянської команди подолян є унікальним керівником та професіоналом своєї справи, а разом це ціла команда, яка впроваджує реформу освіти в життя, формує майбутнє нашої України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук