Головна  →  Новини  →  27 серпня 2019

Віктор Смирнов провів щотижневу апаратну нараду (фото)

Віктор Смирнов провів щотижневу апаратну нараду (фото)

27 серпня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств щодо актуальних питань життєдіяльності району.

На початку наради очільник району подякував керівникам комунальних служб за гарну роботу з прибирання території району під час святкування Дня Незалежності України. «Відчувається скоординованість та злагодженість дій між службами, які працювали у посиленому режимі у вихідні та святкові дні. Не втрачаємо темпів, адже кількість відвідувачів центральної частини району не зменшується, тому маємо консолідувати зусилля та забезпечити безперебійну роботу всіх комунальних служб в цьому напрямку», - зазначив Віктор Смирнов.

Перший заступник голови Микола Дубовик доповів про стан комунального господарства району. Так, за його словами наразі 127 житлових будинків залишаються без гарячої води, 30 – у зв’язку з проведенням ремонтів тепломереж, 87 – із-за проведення гідравлічних випробувань. Також він повідомив, що залишаються неліквідованими після проведення ремонтних робіт 400 розриттів.

З питань просування медичної реформи доповідав заступник голови Віталій Волошкевич. Так, станом на кінець минулого тижня 66,4% мешканців району підписали декларацію із сімейним лікарем.

За результатами наради Віктор Смирнов надав відповідні протокольні доручення.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук