Головна  →  Новини  →  12 серпня 2019

Члени громадської ради при Подільський РДА взяли участь у прес-конференції «Здорова молодь – гідність нації» в УНІА «УКРІНФОРМ»

Члени громадської ради при Подільський РДА взяли участь у прес-конференції «Здорова молодь – гідність нації» в УНІА «УКРІНФОРМ»

12 серпня члени громадської ради при Подільський РДА взяли участь у прес-конференції «Здорова молодь – гідність нації» в УНІА «УКРІНФОРМ», яку було ініційовано Всеукраїнським Патріотичним Рухом «Гідність Нації». У ході конференції піднімалася проблема поширення такої соціальної епідемії, як наркоманія. Зростає кількість місць, де замість творчих кружків можна побачити торгівлю наркотичними засобами, психотропними речовинами чи їх аналогами.

Все частіше до швидкої допомоги потрапляють школярі та студенти через передозування наркотичними речовинами та засобами. У багатьох дворах міста, на будівлях, гаражах, на шляху до шкіл та навчальних закладів майорить реклама наркотичних засобів. На теперішній час вже майже кожна дитина-старшокласник знає про наркотики і має знайомих, які вживають такі речовини, як: «солі», «спайси», «амфетаміни», «марки» тощо. Залишились лічені тижні до початку навчального року, а місто і регіони не готові у повній мірі забезпечити безпеку дітям, коли останні йтимуть до своїх навчальних закладів. Сучасні наркотики викликають дуже швидке звикання після першого вживання, залежність прогресує та може призвести до летальних наслідків.

Голова Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві під час прес-конференції наголосила на важливості профілактичних заходів серед молоді та зауважила, що проблема наркоманії несе за собою супутні захворювання, такі як: ВІЛ, туберкульоз, гепатити. Тому, є важливим обєднання зусиль громадських організацій та держави з метою попередження проблеми, а не боротьби з її наслідками.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук