Головна  →  Новини  →  12 серпня 2019

Усі міські сервіси Києва в телефоні: ІТ-фахівці розширили функціонал додатку Kyiv Smart City

Усі міські сервіси Києва в телефоні: ІТ-фахівці розширили функціонал додатку Kyiv Smart City

9 та 10 серпня міська ініціатива Kyiv Smart City та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спільно з Асоціацією «IT Ukraine» провели хакатон для ІТ-фахівців. Найкращі спеціалісти об’єдналися в команди, аби запропонувати найоптимальніші рішення для розширення функціоналу додатку Kyiv Smart City.

У тестовому режимі додаток запрацював у травні цього року. За його допомогою вже можна поповнити Kyiv Smart Card та придбати QR-квиток для проїзду в міському транспорті. Проте метою було вмістити в перший міський додаток усі електронні сервіси Києва, аби кожен мав до них доступ де і коли завгодно.

«За два місяці роботи мобільний додаток Kyiv Smart City довів свою доцільність. Зараз він є у смартфонах 40 тисяч киян. Щоб його вдосконалити, ми долучили до роботи столичних ІТ-фахівців. Хакатон показав, що наші розробники мають чимало цікавих ідей. Я радий, що співпраця з небайдужою до розвитку розумного міста спільнотою приносить такі результати. Презентований функціонал ми обов’язково використаємо для того, щоб зробити додаток Kyiv Smart City ще зручнішим та кориснішим», – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

До розробки нових опцій Kyiv Smart City App долучилося 12 команд ІТ-спеціалістів (по 3-5 учасників). Кожна з них вибрала один із запропонованих сервісів:

 • медицина: сімейний лікар, електронний рецепт;
 • сервіси водія: зарядки для електромобілів, «зелена хвиля» на маршруті, яма на дорозі, евакуація автомобіля;
 • міський транспорт: розклад руху;
 • віртуальне місто 360;
 • сортування сміття;
 • сервіс про порушення паркування, оплата, пошук паркомісця, евакуація;
 • каршерінг і кікшерінг (прокат електросамокатів);
 • Nextbike: карта байкшерингу.

«Четвертий рік поспіль ми доводимо, що співпраця у форматі влада – бізнес – громада є ефективним методом розбудови розумного міста. І хакатон, який ми провели, – лише один із способів залучити до цього процесу активних і талановитих мешканців столиці. Завдяки їхнім зусиллям уже зовсім скоро міський додаток Kyiv Smart City поповниться новими опціями, щоби кожен киянин отримав швидкий доступ до всіх цифрових сервісів міста», – зауважила координатор міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

Роботу розробників оцінювало експертне жюрі, до якого увійшли: директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, координатор міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко, директор HUB 4.0 Олеся Матвейчук, старший інженер програмного забезпечення компанії EPAM Сергій Черніков, продакт-менеджер IoT напрямку Vodafone UA Олег Рябошапка та директор центру обслуговування IT КредоБанку Михайло Петраков.

Переможцями стали одразу три команди:

 • команда № 16 (Сортування сміття);
 • команда № 9 (Сервіси водія: яма на дорозі);
 • команда № 14 (Міський транспорт: розклад руху).

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук