Головна  →  Новини  →  2 серпня 2019

У жовтні на Kyiv Smart City Forum відзначать міста-лідери з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру

У жовтні на Kyiv Smart City Forum відзначать міста-лідери з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру

1 жовтня у столиці відбудеться Kyiv Smart City Forum 2019, де обговорюватимуть передові інноваційні стратегії та технології у міській інфраструктурі. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 970.

У рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів із впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де будуть відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи.

«Із року в рік ми спостерігаємо, як Smart City напрям, розпочатий столицею чотири роки тому, активно підхоплюють українські міста та ОТГ. Я впевнений, що учасники конкурсу Smart Місто продемонструють успішні проекти, які, можливо, стануть прикладом для інших громад. Адже щороку на Форумі ми збираємо кращий світовий досвід реалізації урбаністичних smart-рішень, який учасники можуть потім використовувати у своїх містах», – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Висококваліфіковане журі у складі найкращих урбаністів, архітекторів, бізнес-експертів України та світу оцінюватимуть досягнення міст у впровадженні інноваційних рішень та визначать найкращі проекти, громадські та державні ініціативи у наступних номінаціях:

  • Відкрите інноваційне місто
  • Найкраща транспортна модель міста
  • Найкомфортніше місто для життя
  • Місто стартапів
  • Екологічно відповідальне місто.

На конкурс Smart Місто 2019 подаються роботи у вигляді електронного листа-заявки, який необхідно заповнити та надіслати до 15 вересня.

Детальніше про участь у конкурсі – за посланням: http://forum.kyivsmartcity.com/awards.

Нагадаємо, що минулоріч у рамках церемонії столицю визнали «Найбільш комфортним містом для життя».

Kyiv Smart City Forum 2019 створить додаткові умови для налагодження співпраці київської влади та іноземних експертів у сфері інноваційних технологій, впровадження проектів із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та залучення провідних компаній світу до реалізації інноваційних проектів у Києві.

Ознайомитися із детальною програмою Kyiv Smart City Forum 2019, що включатиме 8 секцій та виступи у форматі Short Talks, можна за посиланням: http://bit.ly/2Kc1LZb.

Відповідно до розпорядження, організаційне забезпечення форуму покладено на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Комплексною міською цільовою програмою «Електронна столиця» на 2019-2022 роки, передбачено проведення інформаційно-консультаційних заходів щодо реалізації міських проектів зі створення інформаційно-комунікаційних технологій та е-сервісів, популяризації та навчання користуванню е-сервісами, проведення щорічних форумів Kyiv Smart City.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук