КМДА Київська міська державна адміністрація


30 липня 2019

У Подільській РДА відбулось штабне тренування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж» (фото)

У Подільській РДА відбулось штабне тренування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж» (фото)

30 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації провели штабне тренування з органами управління Подільської районної ланки територіальної підсистеми міста Києва єдиної держаної системи цивільного захисту за темою: «Організація управління Подільською районною ланкою територіальної підсистеми міста Києва єдиної держаної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж».

У ході тренування було проведено засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії, розгорнуто штаб ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Відпрацьовані питання управління і організації взаємодії органів управління і суб’єктів господарювання при евакуації населення і ліквідації надзвичайних ситуацій спричинених лісовими пожежами.

Учасники тренувань показали достатній рівень компетенції і вміння організувати роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Одним із основних питань, які розглядались, був порядок організації евакуації осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.

За результатами штабного тренування Подільська районна ланка оцінена як «в основному готова до вирішення завдань цивільного захисту».При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.