Головна  →  Новини  →  30 липня 2019

У Подільській РДА відбулось штабне тренування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж» (фото)

У Подільській РДА відбулось штабне тренування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж» (фото)

30 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації провели штабне тренування з органами управління Подільської районної ланки територіальної підсистеми міста Києва єдиної держаної системи цивільного захисту за темою: «Організація управління Подільською районною ланкою територіальної підсистеми міста Києва єдиної держаної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій місцевого рівня у наслідок лісових пожеж».

У ході тренування було проведено засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії, розгорнуто штаб ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Відпрацьовані питання управління і організації взаємодії органів управління і суб’єктів господарювання при евакуації населення і ліквідації надзвичайних ситуацій спричинених лісовими пожежами.

Учасники тренувань показали достатній рівень компетенції і вміння організувати роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Одним із основних питань, які розглядались, був порядок організації евакуації осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.

За результатами штабного тренування Подільська районна ланка оцінена як «в основному готова до вирішення завдань цивільного захисту».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук