Головна  →  Новини  →  26 липня 2019

У Києві цьогоріч вже відремонтували та оновили 24 сквери та 2 парки

У Києві цьогоріч вже відремонтували та оновили 24 сквери та 2 парки

Цього року відкрито та введено в експлуатацію 24 сквери та парки «Вінницький» та «Веселка». До кінця серпня буде завершено капітальний ремонт ще 8 об’єктів, серед яких парк «Куренівський» у Подільському районі та парк «Перемога» у Дніпровському. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Наразі триває реконструкція та благоустрій таких парків: «Перемога», «Куренівський», «Совки» і третя черга парку «Наталка». У них оновлюють благоустрій – газон, доріжки, будують дитячі та спортивні майданчики, встановлюють освітлення, облаштовують велодоріжки, а також забезпечують засобами відеоспостереження або кнопками екстреного виклику. У парку «Куренівський» збудований фонтанний комплекс, у «Сирецькому» – триває будівництво сухого фонтану.

«Благоустрій і реконструкцію парків проводимо згідно європейських стандартів, за аналогією парку «Наталка». Завдання міської влади – створити комфортні умови для відпочинку в кожному районі міста, зберегти природний ландшафт із адаптованим до місцевості архітектурним стилем парку», – додав Андрій Мальований.

Відремонтовані у 2019 році об’єкти: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук