Головна  →  Новини  →  25 липня 2019

Нові напрямки реформування служби зайнятості обговорили під час вебінару у Подільській районній філії КМЦЗ

Нові напрямки реформування служби зайнятості обговорили під час вебінару у Подільській районній філії КМЦЗ

Систематичне підвищення рівня фахової компетентності – один з основних напрямків реформування усіх сфер професійної діяльності, у тому числі і служби зайнятості. Запровадження інституту кар’єрного радника в роботі державної служби зайнятості активізує роботу служби в цілому за всіма напрямами роботи: від ініціювання модернізації обслуговування безробітних, роботодавців – до розширення активних програм зайнятості населення. Не залишається осторонь і профорієнтація, адже перехід на новий формат роботи вимагає від кожного фахівця з профорієнтації стимулювання самоосвіти і саморозвитку, готовність до надання своєчасної, компетентної, продиктованої вимогами сучасного ринку праці допомоги у даному напрямку.

Фахівці з профорієнтації Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості в умовах стрімкого розвитку технологій і зміни підходів до  ринку бізнесу швидко та ефективно реагують на сучасні тренди. Їм доводиться зважати і враховувати у роботі (при проведенні семінарів з техніки пошуку роботи, індивідуальних профконсультацій) і те, які вимоги до кандидатів на робочі місця висувають сучасні HR-менеджери.  На що звертають увагу? Чим можна їх зацікавити?

Щоб отримати відповіді на ці та інші запитання, фахівці відділу профорієнтації взяли участь у вебінарі «Success stories: як маркетологу (і не тільки) пройти співбесіду» – 24/07/19.

Спікер вебінару Вячеслав Сотник, експерт з 11-річним досвідом, висвітлюючи тему, піднімав важливі питання щодо  сучасних підходів в підготовці резюме, складання власної моделі SWOT-аналізу перед зустріччю з HR, що треба дізнатись про співрозмовника перед співбесідою; відпрацювання страху або як озвучити те, що дійсно хочеш, на співбесіді; як ставити запитання, уважно слухати і резюмувати в кінці зустрічі; брати референс і обговорювати подальші кроки.

Після завершення вебінару фахівці відділу профорієнтації Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості обговорили досвід та сучасні підходи в підборі персоналу, виділили основні позиції, на які необхідно звернути увагу осіб, що звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи, промоніторили власну профорієнтаційну діяльність, порівнявши її з сучасними актуальними тенденціями.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук