Головна  →  Новини  →  18 липня 2019

Питання щодо підготовки до опалювального сезону та ліквідації наслідків пошкодження колектора на вул. Мостицькій обговорили під час засідання оперативного штабу (фото)

Питання щодо підготовки до опалювального сезону та ліквідації наслідків пошкодження колектора на вул. Мостицькій обговорили під час засідання оперативного штабу (фото)

18 липня перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та проведення робіт з благоустрою території Подільського району. У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

У ході засідання обговорили питання відсутності гарячої води в житлових будинках району. Так, наразі залишається 216 будинків без гарячого водопостачання, 87 з них у зв’язку з пошкодженнями тепломереж та теплопунктів, 129 - через гідравлічні випробування.

Також заслухали головного інженера КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» Віталія Музиченка щодо підготовки до опалювального сезону. Із зазначеного питання доповідали і представники відділу охорони здоров’я та управління освіти. Наразі підготовка проводиться відповідно до графіку.

Крім того, торкнулися й питання щодо надзвичайної події, пов'язаної з ушкодженням каналізаційного колектора на вул. Мостицькій. Учасники засідання обговорили причини, які могли викликати ушкодження, а також питання щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на вулиці.

Головуючий також акцентував увагу на необхідності належного прибирання та ліквідації розриттів на територіях, прилеглих до виборчих дільниць. «На виборчі дільниці 21 липня прийде багато людей, тому необхідно максимально ліквідувати розриття після ремонту тепломереж для уникнення травмування мешканців», - зазначив Микола Дубовик.

Також під час засідання обговорили питання, з якими звертаються мешканці до КБУ «Контактний центр міста Києва». Так, за минулий тиждень подолян турбували питання прибирання сходових клітин, роботи ліфтів, кронування та видалення дерев.

За результатами розгляду порядку денного головуючий надав доручення для відповідного виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук