Головна  →  Оголошення  →  15 липня 2019

Оголошення Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, розташований: м. Київ, Подільський район, вул.  Вишгороська, буд. 19. Спеціалізація підприємства: освітня діяльність. Підприємство має: 3 джерела викидів, забруднюючих атмосферне повітря. Джерелом викидів є: димові труби 3-ох опалювальних твердопаливних котлів АВЕРС-220, тепловою потужністю 220 кВт-кожний. Річна витрата паливних гранул-212,1 т. Підприємством викидається в атмосферне повітря: 8 шкідливих речовин (діоксид азоту,оксид вуглецю, сірки діоксид, тверді речовини, вуглецю діоксид, метан, оксид діазоту,  НМЛОС). Кількість забруднюючих атмосферу речовин без урахування вуглецю діоксиду складає: 0,73083 г/с, 1,888 т/рік.

Підприємство відноситься до ІІІ групи інструкції про загальні вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів. Концентрація забруднюючих речовин не перевищує нормативних вимог. Згідно з оцінкою впливу викидів в атмосферу на даний час діяльність підприємства негативно не впливає на стан здоров’я  місцевого населення і на різні складові довкілля.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес об’ява»  від   28 червня – 04 липня 2019 року № 25 (5293)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук