Головна  →  Оголошення  →  15 липня 2019

Оголошення Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, розташований: м. Київ, Подільський район, вул.  Вишгороська, буд. 19. Спеціалізація підприємства: освітня діяльність. Підприємство має: 3 джерела викидів, забруднюючих атмосферне повітря. Джерелом викидів є: димові труби 3-ох опалювальних твердопаливних котлів АВЕРС-220, тепловою потужністю 220 кВт-кожний. Річна витрата паливних гранул-212,1 т. Підприємством викидається в атмосферне повітря: 8 шкідливих речовин (діоксид азоту,оксид вуглецю, сірки діоксид, тверді речовини, вуглецю діоксид, метан, оксид діазоту,  НМЛОС). Кількість забруднюючих атмосферу речовин без урахування вуглецю діоксиду складає: 0,73083 г/с, 1,888 т/рік.

Підприємство відноситься до ІІІ групи інструкції про загальні вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів. Концентрація забруднюючих речовин не перевищує нормативних вимог. Згідно з оцінкою впливу викидів в атмосферу на даний час діяльність підприємства негативно не впливає на стан здоров’я  місцевого населення і на різні складові довкілля.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес об’ява»  від   28 червня – 04 липня 2019 року № 25 (5293)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук