Головна  →  Оголошення  →  15 липня 2019

Оголошення АЗС ТОВ «ЧАС-ЛТД» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Опис об’єкту: АЗС ТОВ «ЧАС-ЛТД», розташоване: м. Київ, Подільський район, вул.  Новомостицька, буд. 23. Спеціалізація підприємства: діяльність АЗС. Підприємство має: 16 джерел викидів, забруднюючих атмосферне повітря. Джерелом викидів є: дихальні клапани підземних резервуарів з дизпаливом, бензином та СВГ, місця заправки автомобільних баків пальним. Підприємством викидається в атмосферне повітря: 4 шкідливих речовини в т.ч.: випари: вуглеводнів, бензину, пропан, бутан. Загальна кількість забруднюючих атмосферу речовин складає: 1,30887 г/с; 4,6641 т/рік. Підприємство відноситься до ІІ групи інструкції про загальні вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів. Концентрація забруднюючих речовин не перевищує нормативних вимог. Згідно з оцінкою впливу викидів в атмосферу на даний час діяльність підприємства негативно не впливає на стан здоров’я  місцевого населення і на різні складові довкілля.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес об’ява»  від   05-11 липня 2019 року   № 26 (5294)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук