Головна  →  Оголошення  →  15 липня 2019

Оголошення АЗС ТОВ «ЧАС-ЛТД» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Опис об’єкту: АЗС ТОВ «ЧАС-ЛТД», розташоване: м. Київ, Подільський район, вул.  Новомостицька, буд. 23. Спеціалізація підприємства: діяльність АЗС. Підприємство має: 16 джерел викидів, забруднюючих атмосферне повітря. Джерелом викидів є: дихальні клапани підземних резервуарів з дизпаливом, бензином та СВГ, місця заправки автомобільних баків пальним. Підприємством викидається в атмосферне повітря: 4 шкідливих речовини в т.ч.: випари: вуглеводнів, бензину, пропан, бутан. Загальна кількість забруднюючих атмосферу речовин складає: 1,30887 г/с; 4,6641 т/рік. Підприємство відноситься до ІІ групи інструкції про загальні вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів. Концентрація забруднюючих речовин не перевищує нормативних вимог. Згідно з оцінкою впливу викидів в атмосферу на даний час діяльність підприємства негативно не впливає на стан здоров’я  місцевого населення і на різні складові довкілля.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес об’ява»  від   05-11 липня 2019 року   № 26 (5294)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук