Головна  →  Новини  →  12 липня 2019

Український День родини відзначили у Подільському районі столиці (фото)

Український День родини відзначили у Подільському районі столиці (фото)

12 липня в приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди українського Дня родини.

В.о. першого заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич приєднався до привітань. «Саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Бажаю кожній родині нашого району міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть», - звернувся до присутніх Віталій Волошкевич

Напередодні свята десять родин Подільського району прийняли участь в масштабному ЛЕГОбудівництві, під час якого родинні команди спільно побудували гігантську скульптуру – Символ Києва і надпис «Місто щасливих родин».

Також для киян та гостей міста організатори підготували святкову програму з розіграшем призів, розвагами для дітей, виставку-ярмарок творчих родинних робіт та майстер-класи з народних ремесел.

Довідково: у Подільському  районні проживають більше 1000 багатодітних родин, які виховують від трьох до семи дітей. Взагалі таких дітей у нас більше 3000. Сім’ї та діти отримують пільги, передбачені законодавством України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук