Головна  →  Новини  →  11 липня 2019

Знайти улюблену роботу в «глибинах своєї душі…» (фото)

Знайти улюблену роботу в «глибинах своєї душі…» (фото)

Сотні-тисячі групових заходів щоденно проводиться центрами зайнятості та їх філіями в Україні. Усі вони такі різні, але водночас подібні і потрібні громадянам, які шукають роботу, чи тільки вчаться її шукати. Усі дають певну інформацію або розвивають навики пошуку роботи, оформлення документів, складання резюме, самопрезентацію тощо.

Сьогодні у Подільській районній філії Київського міського центру зайнятості проведено винятковий захід з унікальною людиною. Винятковий тим, що метою зустрічі із майстринею-художницею по вишивці Ніною Іванівною Гончарук було саме показати присутнім, що реалізувати себе можна не тільки шляхом працевлаштування на заявлені вакансії на ринку праці, а й зайнявшись улюбленою справою, яка переросла у самозайнятість.

«І для цього не обов’язково мати певну освіту чи отримані навички. Головне – віднайти у собі здібності чи навіть таланти і зробити їх улюбленими справами свого життя, розвиватися та самовдосконалюватися», - поділилась заслужений майстер народної творчості України, член спілки художників України «Золота палітра», лауреат Шевченківської премії, «Золота голка України» і просто успішна жінка Ніна Гончарук.

У Ніни Іванівни усе вийшло! І ось уже понад 20 років вона творить і творить дива! Адже придумана нею техніка дво-тришарової вишивки запатентована під назвою «живопис голкою» № 45030 26.10.2009 року Київським департаментом інтелектуальної власності України не має аналогів у цілому світі.

Знайомству із Ніною Іванівною фахівці та безробітні Подільської районної філії КМЦЗ завдячують соціальному партнеру – працівникам Універсальної публічної бібліотеки № 11 міста Києва, де зараз проходить 283 виставка художниці-майстрині.

Представлені на виставці картини виконані в різних жанрах, сюжетах та техніках, торкаються глибин душі кожного, хто має щастя їх споглядати, заставляють задуматись над тим, що доброго та корисного і якою своєю працею кожен з нас може принести людям, які нас оточують, місту, країні, у якій живеш, людству взагалі… А історія власного трудового шляху Ніни Гончаренко (навчання у Київському деревообробному училищі, Вінницькому торгово-економічному інституті, 30 років роботи фінансиста) показує, що починати ніколи не пізно, головне – «віднайти у глибинах душі своєї своє покликання» (цитата автора), ним жити, вдосконалюватись, нести радість та користь іншим. Тоді ваш труд буде потрібним і чесним!

Надія Кулієвич - начальник відділу профорієнтації

Подільської районної філії КМЦЗ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук