Головна  →  Новини  →  3 липня 2019

2 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації провели інформаційно-правовий тренінг на тему: «Антишахрайство» (фото)

2 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації провели інформаційно-правовий тренінг на тему: «Антишахрайство» (фото)

2 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації для працівників управління праці та соціального захисту населення провели інформаційно-правовий тренінг на тему: «Антишахрайство».

Під час тренінгу було розглянуто суть поняття «шахрайство», як явище, яке набрало в Україні значних розмірів, причини та наслідки його поширення.

В загальній частині тренінгу було висвітлено найбільш поширені приклади шахрайства, зокрема в банківській сфері, в Інтернеті, телефонне шахрайство, дорожньо-транспортне, в сфері нерухомості, та надані роз’яснення щодо їх виявлення та запобігання.

Оскільки, управління праці та соціального захисту населення працює із значною кількістю мешканців району, то інформованість їх щодо схем, засобів та способів шахрайських дій може сприяти у запобігання скоєння злочинів у цій сфері.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук