Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Для подолян, які знаходяться у пошуку роботи, провели ярмарок вакансій

Для подолян, які знаходяться у пошуку роботи, провели ярмарок вакансій

11 червня фахівцями Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для приватного підприємства.

Для участі у заході було запрошено безробітних, які стоять на обліку, та пошукачів роботи, які розміщали свої резюме на сайтах вакансій. Присутнім запропоновано наступні вакантні посади: старший бухгалтер, інженер з охорони праці, фахівець безпеки, вантажник, грануляторник, оператор пульта управління, прибиральник виробничих приміщень, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар КВПіА, слюсар-електрик, слюсар-ремонтник, вагар.

Начальник відділу кадрів підприємства Наталія Серьогіна та менеджер по підбору персоналу Людмила Куліковська розповіли про вимоги до кандидатів на зайняття вакансій та про рівень заробітних плат. Також вони повідомили, що на вакансії запрошуються люди з інвалідністю.

На ярмарку були присутні 23 особи із зареєстрованих безробітних та 2 особи, які розміщували свої резюме на сайтах в мережі Інтернет.

Наприкінці заходу відбувся обмін номерами телефонів, узгоджені індивідуальні зустрічі із зацікавленими особами для вирішення питання щодо їх можливого працевлаштування.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук