Головна  →  Новини  →  15 квітня 2019

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Працівники комунального підприємства ШЕУ Подільського району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують ремонт доріг та вулиць району.

Так, в період з 08 до 15 квітня дорожники виконували роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вул. Сирецькій, вул. Бондарській та пров. Бондарському; з поточного ремонту на вул. Полковій, вул. Білицькій та вул. Набережно-Луговій.

Також шляховики продовжують в цілодобовому режимі прибирання території від піскомету та сміття, замив проїзної частини, утримання підземних пішохідних переходів, балансових доріг та тротуарів, зупинок громадського транспорту.

Усього за звітний період очищено 126 зливоприймачів, 16 оглядових колодязів на вул. Набережно-Луговій, вул. Набережно-Хрещатицькій, вул. Волоській, вул. Почайнинській, вул. Нижньоюрківській, відремонтовано 3 оглядових колодязів на вул. Набережно-Луговій та 4 зливоприймачі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук