Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

Міні-ярмарка вакансій ТОВ «ІЗІ КРЕДІТ», яка відбулася у Подільській філії Київського міського центру зайнятості

Міні-ярмарка вакансій ТОВ «ІЗІ КРЕДІТ», яка відбулася у Подільській філії Київського міського центру зайнятості

14.03.2019 у Подільській районній філії Київського міського центру зайнятості відбулася міні-ярмарка вакансій ТОВ «ІЗІ КРЕДІТ», яку відвідало 24 безробітних Подільського, Деснянського та Шевченківського районів.

ТОВ «ІЗІ КРЕДІТ» – компанія, яка має мережу на території Болгарії, України, Польщі, Румунії, Чехії та Македонії (небанківська фінансова компанія, яка надає послуги з кредитування населення з 2008 року).

Представники  підприємства розповіли про вид діяльності  підприємства, про вакансії інспектора з кредитування, менеджера з надання кредитів, про можливість  пройти навчання на підприємстві по відповідним направленням. Також підкреслила, що на підприємстві є  можливість постійно підвищувати свою кваліфікацію, а відповідно буде зростати заробітна плата, відповіла на питання присутніх.

По закінченні заходу відбувся обмін номерами телефонів, узгоджена індивідуальна зустріч з зацікавленими особами для вирішення питання їх можливого працевлаштування.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук