Головна  →  Новини  →  13 березня 2019

Віктор Смирнов: «Необхідно забезпечити безперебійну роботу всіх комунальних служб для щоденного прибирання та утримання в належному санітарно-технічному стані Андріївського узвозу» (фото)

Віктор Смирнов: «Необхідно забезпечити безперебійну роботу всіх комунальних служб для щоденного прибирання та утримання в належному санітарно-технічному стані Андріївського узвозу» (фото)

13 березня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів щотижневу ранкову нараду на Андріївському узвозі. До участі у нараді долучились керівники структурних підрозділів та комунальних служб району.

Учасники наради оглянули будівлю громадської вбиральні, перевірили роботу болардів після завершення ремонтних робіт, санітарний стан Андріївського узвозу та будівництво оглядового майданчику на Алеї художників.

На початку наради Віктор Смирнов звернув увагу присутніх на питання, пов'язані з прибиранням Андріївського узвозу. «З настанням весняно-літнього періоду необхідно забезпечити повноцінне функціонування Андріївського узвозу, як пішохідної зони. Також забезпечити безперебійну роботу всіх комунальних служб для щоденного прибирання та утримання в належному санітарно-технічному стані цієї території»,- дав доручення Віктор Смирнов.

Також голова району разом з іншими учасниками наради перевірили хід будівництва додаткової променадної зони на Алеї художників, стан бруківки на проїжджій частині вулиці та виконання робіт з прибирання сміття.

За результатами наради були надані відповідні доручення для подальшого виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук