Головна  →  Оголошення  →  6 березня 2019

Оголошення Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВУС УКРАЇНА» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВУС УКРАЇНА» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами торгівельного центру, що розташований  за адресою: 04073, м. Київ, Подільський район, вул. Івана Кавалерідзе, 1-А.

Підприємство займається оптовою та роздрібною торгівлею продуктами харчування і промисловими товарами.

Основними джерелами утворення забруднюючих речовин є гриль для курей, гриль контактний, апарат для жарки сосисок в торговому залі, борошняний цех з просіювачем борошна, ротаційна піч для випікання (розігріву) хлібобулочних виробів, пакувальні апарати ручного упакування харчових продуктів в стретч-плівку, компресорна, фреонові компресорно-конденсаторні блоки повітряного походження, кондиціонери серверної, розвантажувальна платформа (рампа).

Річний обсяг викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел становить, в тонах: 0,00014 оксиду вуглецю; 0,00153 речовин у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом; 0,14856 спирту етилового; 0,00100063 акролеїну; 0,00279 ацетальдегіду; 0,01451 кислоти оцтової; 0,0236 фреонів озонобезпечних.

Підприємство відноситься до 3-ї групи та не підлягає взяттю на державний облік.

Згідно з результатами розрахунків розсіювання, максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин в зоні впливу об’єкта та на межі житлової забудови не перевищують нормативних значень ГДК.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Aviso» від 26 лютого 2019 року № 8

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук