Головна  →  Новини  →  6 березня 2019

Віктор Смирнов: «Наразі боларди на узвозі працюють задовільно. Важливо, щоб водії, які мають право проїжджати вулицею, коректно ними користувались»

Віктор Смирнов: «Наразі боларди на узвозі працюють задовільно. Важливо, щоб водії, які мають право проїжджати вулицею, коректно ними користувались»

6 березня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів щотижневу ранкову нараду на Андріївському узвозі. До участі у нараді долучились керівники структурних підрозділів та комунальних служб району.

Традиційно голова району почав нараду з перевірки функціонування системи болардів. «Наразі боларди на узвозі працюють задовільно. Важливо, щоб водії, які мають право проїжджати вулицею, коректно ними користувались для уникнення збоїв у системі. Для цього просто треба дотримуватись правил дорожнього руху», - зазначив Віктор Смирнов.

Також голова району разом з іншими учасниками наради перевірили хід будівництва додаткової променадної зони на Алеї художників, стан бруківки на проїжджій частині вулиці та виконання робіт з прибирання сміття на зелених зонах.

За результатами наради були надані відповідні доручення для подальшого виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук