Головна  →  Новини  →  22 лютого 2019

Кияни подали 138 проектів до Громадського бюджету-2020 – Микола Поворозник

Кияни подали 138 проектів до Громадського бюджету-2020 – Микола Поворозник

За два тижні до Громадського бюджету-2020 кияни подали 138 проектів на близько 68,5 млн грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час конференції «Громадський бюджет: крок за кроком».

«Над поданими проектами працювали 62 команди. Традиційно освіта очолила рейтинг: кияни подали 60 проектів, що становить 44% від їх загальної кількості. Спорт – 17 проектів (12%), культура, туризм – 10 проектів (7%); публічний простір – 10 проектів (7%); комунальне господарство, енергозбереження – 8 проектів (6%); екологія – 6 проектів (4%); охорона здоров’я – 6 проектів (4%); громадянське суспільство – 5 проектів (4%); інше – 5 проектів (4%); дороги, транспорт – 4 проекти (3%); IT (інформаційні технології) – 4 проекти (3%); безпека – 2 проекти (1%); соціальний захист – 1 проект (1%). Серед районів, мешканці яких подали на розгляд проекти Громадського бюджету, лідирує Дніпровський, а найменше проектів подали з Печерського району міста», – зазначив Микола Поворозник.

Він підтримав ідею консолідації зусиль влади, громади і бізнесу у розбудові електронної демократії в Україні: «Ми маємо спільно працювати над підвищенням обізнаності громадськості щодо цінності та важливості участі у Громадському бюджеті. Зокрема, створювати умови для обміну досвідом у реалізації кращих проектів-переможців, популяризувати приклади взаємодії бізнесу, влади та громадськості в контексті розвитку українського суспільства. А також створювати комунікативні платформи для кооперації громадських зусиль та бізнесу з усієї України для реалізації соціально-значущих проектів».

Микола Поворозник підкреслив, що проекти на розгляд можна подати до 6 березня 2019 року.

«Цього року з міського бюджету виділено 160 млн грн на ідеї, як покращити місто. Беріть участь у Школі громадського бюджету, подавайте проекти з пропозиціями, і ми разом зробимо наше місто кращим», – закликав Микола Поворозник.

Під час Конференції він презентував буклет «Кращі практики», у якому описано 15 успішних історій команд проектів ГБ.

«У буклеті кожен може побачити, як змінюється наше місто завдяки плідній взаємодії активних представників громади і міської влади, яка використовує інноваційний інструмент електронної участі – Громадський бюджет. Він буде цікавий як новачкам Громадського бюджету, які бажають подати проекти, так і тим активним мешканцям, які хочуть, але поки вагаються проголосувати за той чи інший проект», – розповів Микола Поворозник.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук