Головна  →  Новини  →  20 лютого 2019

День відкритих дверей Іміджево–видавничого центру Національної гвардії України

День відкритих дверей Іміджево–видавничого центру Національної гвардії України

20 лютого в Подільській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся День відкритих дверей Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України. На захід прийшли 7 осіб.

Присутні мали змогу дізнатися про роль та завдання, яке виконує Національна гвардія, умови вступу до Національної академії НГУ, проходження військової служби за контрактом. Вони дізналися про зміни, які відбуваються у зв’язку з реформами. Також представники Іміджево-видавничого центру НГУ змістовно розповіли про вакансії помічника начальника та молодшого помічника начальника чергової частини та запропонували всім бажаючим відвідати підприємство для проходження індивідуальної співбесіди.

Іміджево-видавничий центр НГУ забезпечує своїм співробітникам соціальний захист, пропонує умови для професійного та особистісного розвитку та прагне створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вчитись, вільно обмінюватись ідеями, думками та  досвідом.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук