Головна  →  Новини  →  15 лютого 2019

Микола Поворозник: «За тиждень кияни подали 33 проекти до Громадського бюджету-2020»

Микола Поворозник: «За тиждень кияни подали 33 проекти до Громадського бюджету-2020»

За тиждень до Громадського бюджету-2020 кияни подали 33 проекти на 12 549 198 грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Традиційно освіта очолила рейтинг: кияни подали 10 проектів, що становить 30% від їх загальної кількості. Спорт – 8 проектів (24%), інше – 5 проектів (15%), комунальне господарство, енергозбереження – 4 проекти (12%); культура, туризм – 2 проекти (6%), IT (інформаційні технології) – 2 проекти (6%), охорона здоров’я – 1 проект (3%), соціальний захист – 1 проект (3%). В інші категорії, а це – безпека, дороги та транспорт, екологія, громадянське суспільство, публічний простір – поки що не подано жодного проекту. Проте я впевнений, що і ці напрями кияни не оминуть своєю увагою і напрацюють цікаві та корисні для містян проекти», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що 7 лютого стартував Громадський бюджет-2020.

«На ідеї, як покращити місто, виділено 160 мільйонів гривень. Тож не втрачайте час і до 6 березня подавайте проекти з пропозиціями, як зробити наше місто кращим», – закликав Микола Поворозник.

За його словами, здобути нові знання про Громадський бюджет та поспілкуватися з досвідченими авторами проектів-переможців кожен охочий може записавшись до Школи громадського бюджету.

«У школу вже зареєструвалося 157 майбутніх слухачів», – зазначив Микола Поворозник та нагадав, що відкриття Школи ГБ відбудеться 16 лютого об 11:00 у Київському Палаці дітей і юнацтва.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук