Головна  →  Новини  →  15 лютого 2019

Микола Поворозник: «За тиждень кияни подали 33 проекти до Громадського бюджету-2020»

Микола Поворозник: «За тиждень кияни подали 33 проекти до Громадського бюджету-2020»

За тиждень до Громадського бюджету-2020 кияни подали 33 проекти на 12 549 198 грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Традиційно освіта очолила рейтинг: кияни подали 10 проектів, що становить 30% від їх загальної кількості. Спорт – 8 проектів (24%), інше – 5 проектів (15%), комунальне господарство, енергозбереження – 4 проекти (12%); культура, туризм – 2 проекти (6%), IT (інформаційні технології) – 2 проекти (6%), охорона здоров’я – 1 проект (3%), соціальний захист – 1 проект (3%). В інші категорії, а це – безпека, дороги та транспорт, екологія, громадянське суспільство, публічний простір – поки що не подано жодного проекту. Проте я впевнений, що і ці напрями кияни не оминуть своєю увагою і напрацюють цікаві та корисні для містян проекти», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що 7 лютого стартував Громадський бюджет-2020.

«На ідеї, як покращити місто, виділено 160 мільйонів гривень. Тож не втрачайте час і до 6 березня подавайте проекти з пропозиціями, як зробити наше місто кращим», – закликав Микола Поворозник.

За його словами, здобути нові знання про Громадський бюджет та поспілкуватися з досвідченими авторами проектів-переможців кожен охочий може записавшись до Школи громадського бюджету.

«У школу вже зареєструвалося 157 майбутніх слухачів», – зазначив Микола Поворозник та нагадав, що відкриття Школи ГБ відбудеться 16 лютого об 11:00 у Київському Палаці дітей і юнацтва.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук