Головна  →  Новини  →  12 лютого 2019

У Подільській РДА розглянули 5 заяв щодо призначення та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (фото)

У Подільській РДА розглянули 5 заяв щодо призначення та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (фото)

12 лютого під головуванням першого заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Миколи Дубовика відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв про призначення та виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

На комісії було розглянуто 5 звернень внутрішньо переміщених осіб, які є учасниками бойових дій, з питання призначення та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Комісією прийнято рішення призначити грошову компенсацію 5 заявникам у розмірі, який розрахований за формулою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 280, на загальну суму 8 237 731,43 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук