Головна  →  Новини  →  11 лютого 2019

Подільські спортсмени завоювали чисельні нагороди під час спортивних змагань (фото)

Юні спортсмени з КМП «Темп» під керівництвом тренера Андрія Мальського ще одні вихідні провели на татамі. Адже 8-10 лютого відбувся чемпіонат м. Києва серед молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів з тхеквондо (WT). Команду «TKD Podyl» представили 16 вихованців КМП «Темп» та «Фортуна». У результаті запеклих змагань маленькі спортсмени завоювали 13 нагород, з них:  3 золотих, 5 срібних, 5 бронзових медалей.

Також 9-10 лютого в м. Біла Церква відбувся турнір з греко-римської боротьби, в якому взяли участь спортсмени з усієї України. КМП «Спарта» представляли 7 учасників, які вибороли три ІІ та три ІІІ місця.

Тим часом під час вихідних маленькі спортсмени з КМП «Оберіг» продемонстрували високий рівень майстерності та здобули призові місця у змаганнях з дзюдо «Кубок Школи спорту».