Головна  →  Оголошення  →  7 лютого 2019

Оголошення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» структурного підрозділу «Київські теплові мережі» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

КП «Київтеплоенерго» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для станції теплопостачання № 2 СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (далі - СТ-2), що розташовані за адресою: 04071, м. Київ, Подільський район, вул. Електриків, 17.

СТ - 2  спеціалізується на виробництві теплової енергії, яка постачається мережами централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам міста. Для виробництва теплової енергії в головному корпусі розташовані наступні котлоагрегати : ПВК «Боргиз» ст. №№ 7,8; ВК «МАНН» ст. № 9; ВК «ТП-170» ст. № 10, в котельному корпусі – «ПТВМ-100» ст. №№ 1, 2, 3, основний паливом є природний газ. Щорічний обсяг виробленої теплової енергії у середньому становить 609 тис. Гкал. Встановлена номінальна теплова потужність – 610 Гкал/год (709,4 МВт/год – об’єкт першої групи).

Викиди забруднюючих речовин від котельних агрегатів відводяться в атмосферну через п’ять  димових труб. Висота джерела викиду № 1 від котлів ст. №№ 1, 2 , 3 становить 120 м; висоти джерел викидів № 2, 3, 4 , 5 від котлів ст. №№ 7, 8, 9, 10 становлять 53 м.

Джерелами утворення забруднюючих речовин від допоміжного обладнання є акумуляторні батареї, зварювальні, газорізальні та фарбувальні роботи, металообробні верстати, хімічні шафи, трансформатори, технологічні свічі для продування газопроводів і т.п.

На території СТ -2 налічується 58 стаціонарних джерел викидів в атмосферне повітря, із них 6- неорганізованих джерела та 15- джерел залпових викидів.

Загальна кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря становить 241,745 т/рік, обсяг викидів парникових газів – 164,1 тис т/рік (вуглецю діоксид, азоту (1) оксид (N2O), метану), що утворюються в процесі спалювання природного газу в котлоагрегатах.

Масові концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів відповідають встановленим нормативам, затверджених наказом Мінприроди України від 27.06.2006 № 309, поточним технологічним нормативам від вищевикладених котлів та гігієнічним нормативам допустимого вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених місць.

Для досягнення перспективних нормативів планується виконати заходи відповідно до вимог Національного плану скорочення викидів забруднюючих речовин від великих спалювальних установок  та наказу Мінприроди від 22.10.2008 № 541.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес-об’ява»  від   24-31січня 2019 року   № 3 (5272)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук