Головна  →  Новини  →  30 січня 2019

На Андріївському узвозі відновили роботу болардів

На Андріївському узвозі відновили роботу болардів

Упродовж тривалого часу робота механізмів, що обмежують рух Андріївський узвозом, була припинена у зв’язку з її пошкодженнями недобросовісними водіями, котрі намагалися проїхати вулицею, не зважаючи на обмеження. Наразі роботу болардів відновлено. Таким чином, закрито рух транспорту Андріївським узвозом у частині території, що обмежена болардами: від Андріївської церкви до  його перехрестя з вулицею Боричів Тік.

Право заїзду мають тільки мешканці та підприємці, що живуть і працюють на вулиці в зоні обмеження руху, та спецтранспорт.

Варто зазначити, що керування болардами здійснюється автоматично системою зчитування номерних знаків з авто та спеціальним пультом дистанційного управління. 

Велике прохання до киян і гостей столиці заздалегідь врахувати цей факт, планувати свої поїздки в об’їзд Андріївського узвозу та дбайливо ставитися до комунального майна.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук