Головна  →  Новини  →  18 січня 2019

Самолікування та відмова від звернення до лікаря – найчастіша причина небезпечних ускладнень інфекційних хвороб – Валентина Гінзбург

Самолікування та відмова від звернення до лікаря – найчастіша причина небезпечних ускладнень інфекційних хвороб – Валентина Гінзбург

Самолікування та відмова від звернення до лікаря – найчастіша причина небезпечних для життя та здоров’я наслідків інфекційних хвороб. Про це киянам укотре нагадала директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«У першу чергу, наразі йдеться про такі хвороби як грип та кір, зріст захворюваності на які сьогодні спостерігається в усій Україні та у столиці», – зауважила вона.

Директор Департаменту наголосила, що вчасно поставлений діагноз, виконання рекомендацій лікаря та контроль із боку медиків за перебігом хвороби значно знижують ризики виникнення небезпечних станів.

«Якщо ви захворіли, спостерігаєте у себе такі симптоми як: висока температура тіла, головний біль, нежить, кашель, ломота у тілі, висипання – не займайтеся самолікуванням, негайно зверніться до лікаря. А потім – суворо дотримуйтеся призначеної ним схеми лікування та професійних порад. І в жодному разі не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо медики вбачають у цьому необхідність», – наголосила Валентина Гінзбург.

Також вона повідомила, що зважаючи на наявні звернення громадян щодо відмови лікарів первинної ланки в обслуговуванні викликів за місцем проживання, Департамент охорони здоров’я м. Києва наголосив керівникам закладів охорони здоров’я первинної ланки на тому, що лікар несе персональну відповідальність за прийняття рішення щодо відмови відвідування хворого вдома, оскільки чинні нормативні документи не скасовують виклики лікаря до пацієнта за місцем проживання.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук