Головна  →  Оголошення  →  18 січня 2019

Оголошення ОСББ «Білицька, 18» про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Об’єднання співвласників багато квартирного будинку «Білицька, 18», яке знаходиться за адресою: 04078, м. Київ, Подільський район,  вулиця Білицька, будинок 18, повідомляє про наміри щодо отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Виробнича діяльність  пов’язана з обслуговуванням житлового будинку №18. Продукція на промплощадці не виробляється. До об’єктів обслуговування ОСББ відносяться: три житлові секції будинку №18; технічний блок, де розташоване технологічне обладнання котельної; прилегла територія, у т.ч. спортивний, господарський  майданчики.

Джерелами утворення забруднюючих речовин є устаткування котельної.  Під час спалювання  природного газу в топках котлів в атмосферне повітря надходять наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]), оксид вуглецю,   парникові гази (азоту (І) оксид[N2О], вуглецю діоксид, метан), ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть).

Валовий викид   забруднюючих речовин складає:

 0, 285 т/рік без урахування парникових газів,

496,204т/рік з урахуванням викидів парникових газів.

Викиди в атмосферу носять локальний характер і забезпечують задовільний стан на межі СЗЗ та в житловій зоні.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел.: (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Aviso.ua»  від   09 січня 2019 року № 1

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук