Головна  →  Оголошення  →  3 грудня 2018

Оголошення про результати конкурсу

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 30.11.2018 о 12.00 за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2, відбулось засідання конкурсної комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації під головуванням голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Смирнова Віктора Володимировича щодо визначення переможця конкурсу на право погодинної оренди нежитлових приміщень 1-го поверху загальною площею 146,80 кв.м в будівлі ЗНЗ «Гімназія  № 107 «Введенська» на вул. Введенській, 35.

Переможцем конкурсу визначена Дитячо-юнацька спортивна школа з танцювальних видів спорту «СУПАДАНС», як єдиний претендент на право погодинної оренди зазначених  приміщень.

Також, конкурсною комісією затверджені умови конкурсу на право оренди нежитлових приміщень закладів охорони здоров’я на вул. Полковій, 57 та  на проспекті Свободи, 22 для розміщення аптек.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук