Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Звітують подільські комунальники (фото)

Звітують подільські комунальники (фото)
З 2 до 8 листопада працівники комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» продовжували виконувати роботи з ремонту та благоустрою в балансових будинках, на прибудинкових територіях та в місцях загального користування.Так, за звітний період комунальники виконали роботи з ремонту:
  • лав для відпочинку за адресами: вул. Стеценка, 4-А, вул. Полкова, 55, вул. Межова, 15;
  • вхідних дверей ( кодовий замок) за адресою: вул. Стеценка, 4-А;
  • дверей на сходовій клітині (ручки, пружини) за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 20-В;
  • клапанів сміттєпроводу за адресами: вул. Василя Порика, 7-Б, вул. Наталії Ужвій, 4-Г, вул. Копилівська, 21;
  • сходів та ганків за адресами: вул. Світлицького, 13, вул. Полкова, 74/76-А, вул. Олексія Терьохіна, 6, вул. Василя Порика, 18, просп. Георгія Гонгадзе, 20-Д, вул. Петропавлівська, 56-А;
  • покрівель за адресами: вул. Маршала Гречка, 20-В, вул. Осиповського, 3, просп. Правди, 68, вул. Копилівська, 2, вул. Мостицька, 10, вул. Світлицького, 23-А.
Крім того, виконано роботи із скління вікон на сходовій клітині за адресами: просп. Георгія Гонгадзе, 20-Д, вул. Галицька, 11; по встановленню огорожі за адресою: вул. Захарівська, 10; по демонтажу елементів на спортивному майданчику за адресою: вул. Маршала Гречка, 24; по закриттю каналізаційного люку за адресою: вул. Полкова, 74/76-А; по прочищенню зливостічної системи за адресою: вул. Мостицька, 10; по навантаженню та вивезенню ВГВ за адресами: вул. Введенська, 26, вул. Копилівська, 12-А, вул. Нижній Вал, 41, вул. Набережно-Хрещатицька, 35, вул. Хорива, 15, вул. Ярославська, 26; по вивезенню опалого листя за адресами:  вул. Кирилівська, 117, 121/2, вул. Почайнінська, 19, вул. Григорія Сковороди, 3, вул. Спаська, 21-23, пров. Хорива, 4, Андріївський узвіз, 3; по видаленню  та  санітарній обрізці  зелених насаджень за адресами: вул. Щекавицька, 51, вул. Василя Порика, 17-А, 17-Б, вул. Маршала Гречка, 24, 24-А, 20-Г, 18, вул. Івана Їжакевича, 5/9, вул. Червонопільська, 10, вул. Маршала Гречка, 20, 20-Б; по відновленню благоустрою біля під’їзду (укладка плит) за адресою: пров. Чигиринський, 3.У разі якщо у вас виникли питання стосовно утримання будинку та прибудинкової території, що знаходяться на балансі КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва", звертайтеся: вул. Хорива, 36, тел./факс: 425-21-35, e-mail: info@podil.kiev.uа.
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук